Galeria - Dom Pielgrzyma Arka

Dom Pielgrzyma Arka

Dom pielgrzyma posiada 188 pokoi z 747 miejscami  noclegowymi. Wyjątkowy klimat pobytu w Arce daje, prosta ale zachęcająca do modlitwy i refleksji, kaplica, pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego, znajdująca się na IV piętrze domu pielgrzyma. Z jej okien rozciąga się przepiękny widok na ogrody i bazylikę.

Na terenie obiektu nasi goście mają zapewniony darmowy dostęp do WiFi. Dla osób przybywających zarówno samochodami osobowymi jak i autokarami przygotowaliśmy darmowe miejsca parkingowe.

Arka posiada bogate zaplecze gastronomiczne, które tworzą bar, kawiarnia oraz sala kominkowa, bankietowa i kolumnowa.

W Arce znajduje się też sala konferencyjna przystosowana do organizacji zjazdów, szkoleń, seminariów. Do dyspozycji organizatorów pozostają: projektor multimedialny umożliwiający prezentacje obrazów i dźwięków z nowoczesnym systemem nagłośnienia, dający uczestnikom spotkań duży komfort pracy. Przeszklona kabina umożliwia korzystanie z systemu tłumaczeń symultanicznych, niezbędnych w trakcie konferencji międzynarodowych. Sala mieści od 100 do 300 osób, w zależności od sposobu ustawienia krzeseł. Na życzenie gości organizowany jest sekretariat konferencji wyposażony w komputer z drukarką. Na sali jest dostęp do internetu poprzez WiFi.

W domu pielgrzyma Arka można spędzić niezapomniany czas:
– Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia,
– oczekiwania na Nowy Rok na bezalkoholowy balu sylwestrowym,
– rekolekcji organizowanych na terenie obiektu,
– ferii z modlitwą,
– plenerów artystycznych: np. malarskich, fotograficznych,
– konferencji, szkoleń,
– uroczystości rodzinnych: wesel, jubileuszy, chrztów i komunii.

logo

Dom Pielgrzyma Arka
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary

Telefon: +48 63 270 81 62
Email: arka@lichen.pl