Galeria - Restauracja

Restauracja

Restauracja Arka czeka na gości indywidualnych i zorganizowane grupy oferując bogaty asortyment dań przygotowywanych na miejscu z produktów najwyższej jakości. Odwiedzający mogą skorzystać z pełnego wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje), bądź wybrać „coś dla siebie” w cenie dostosowanej do możliwości i oczekiwań gości. Restauracja ma w swojej ofercie tradycyjne dania kuchni polskiej. Dla grup zorganizowanych po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu, Arka przygotowuje posiłki w cenach uzgodnionych z gośćmi.

Sala konsumpcyjna restauracji, zwieńczona drewnianym sufitem przypominającym burtę statku, może pomieścić 250 osób. Układ stolików pozwala zaaranżować wnętrze zgodnie z oczekiwaniami gości.

Wystrój i wyposażenie, a także miły i kompetentny personel sprawiają, że Arka jest doskonałym miejscem do organizowania bezalkoholowych uroczystości rodzinnych i spotkań towarzyskich. Restauracja Arka posiada zaplecze gastronomiczne pozwalające na organizację konferencji i szkoleń.

Oprócz codziennego menu kuchnia Arki przygotowuje indywidualnie zamawiane menu na przyjęcia i konferencje. Dania wykwintne, jak i codzienne, są przygotowywane z jednakową dbałością o smak i jakość.

logo

Dom Pielgrzyma Arka
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary

Telefon: +48 63 270 81 62
Email: arka@lichen.pl